داستان ما

دیدار، توسط یک گروه کوچک از پزشکان
درمانگران و صاحبان فعالیت ایجاد شده است.

یک نیاز قوی برای ارزیابی های روانشناختی بیشتر، قرار ملاقات های تشخیصی و جلسات امن در جوامع روستایی، معلولان و سالخوردگان که هیچ راهی جغرافیایی یا فیزیکی برای سفر از راه دور به دفتر برای درمان رو در رو ندارند، وجود داشت.

پزشکان می خواستند توانایی خود را برای کمک به مردمی که بیشترین نیازرا داشتند، و بیمارانی که به یک پلت فرم حسی نیاز داشتند که نیازی به ایجاد حساب یا آموزش برای استفاده نداشتند گسترش دهند.

دیدار متولد شد! این نه تنها به یک پلت فرم تلفنی پزشکی قابل اعتماد از راه دور برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در سراسر کشور – از جمله روانشناسان و درمانگران تا متخصصان خانواده و پزشکان امراض داخلی، درمانگران حرفه ای، متخصصان تغذیه و غیره تبدیل شد بلکه برای صنایع با نیاز مشابه برای مصاحبه های امن، ضبط شده و رونویسی شده با مشتریان خود – مانند وکلا، شاهدان و پرونده های دادرسی، مربیان، شرکت ها و کسب و کار گسترش یافت.

بیشتر بدانید

بدون حساب بیمار یا مشتری

بیماران یا مشتریان شما حساب کاربری ایجاد نمی کنند، آنها به سادگی بر روی صفحه نمایش شخصی شما به عنوان مثال deedar.ir/drrezaeiبرای شروع یک جلسه امن با شما کلیک می کنند.

تجربه آشنا به ویزیت در دفتر

بیماران و مشتریان جریان مشابهی را با مراجعه به دفتر شما دنبال می کنند، یادآورهایی مانند ایمیل و اس ام اس از وقت آینده خود را دریافت می کنند و بعد از ورود به جلسه مجازی وارد اتاق انتظار شما می شوند.

جلسات ویدئویی امن و رو در رو

به محض ورود جلسه واضح ویدئویی شما شروع می شود. جلسات بعدی را همان موقع بن ساخته متعیین کنید و جلسه امن و ضبط خود را با کلیک یک دکمه پایان دهید! در عرض چند دقیقه، ضبط مطابق با هیپا و رونویسی کامل جلسه شما به صورت مستقیم در حساب کاربری شما برای بررسی، دانلود، حاشیه نویسی به سوابق EMR و موارد دیگر در دسترس شما قرار می گیرد. در عرض چند دقیقه، ضبط سازگار با hipaa و رونویسی کامل جلسه شما به صورت مستقیم در حساب کاربری شما برای بررسی، دانلود، حاشیه نویسی به سوابق EMR و موارد دیگر در دسترس شما قرار می گیرد.

از نرم افزار و ابزارهای تجاری خود استفاده کنید

ما سعی نمی کنیم همه چیز را به همه بدهیم - فقط راه امن و سازگار برای شما و همکارانتان برای دیدار با بیماران و مشتریان شما از راه دور به صورت رو در رو است. از برنامه زمان بند ما یا CRM خود و برنامه های قرارملاقات خود، از پایگاه های داده خودتان برای سیستم عامل مدیریتی استفاده کنید.